Červenec 2009

Menší pokus, Souboj magií, Shego

4. července 2009 v 0:46 | Tija |  **Důležité**
Tady vám nic nenapíšu. Vlastně ani sama nevím, o čem to má být. Tak doufám, že vás nezklamu.

Lucka Cibulová
To jsem ještě předtím napsala, tak vám to sem jen dám.

První den proběhl jakš takš v pořádku. Jen jsem ze sebe u kouzlení udělala největšího idiota na světě, bo jsem neuměla ani jedno kouzlo. Spolužáci ze Zmijozelu se na mně dívali vražedněji než rozzuřený lev. Skoro jsem se jich i lekla. Ono když si jdete klidně chodbou a cestu Vám najednou zkříží banda rozzuřených spolužáků, kteří vypadají jako by jste byli jejich kořist po hooodně dlouhém lovu, tak to trochu husí kůži nažene.
Žáci z ostatních kolejí se na mně dívali posměšně a často na mně křičeli poznámky o mojí neschopnosti. Trochu jsem se divila, když jsem zjistila, že pobertové se v tomhle drží dále, jako by nechtěli ani mi nadávat ani se do toho jakkoli vměšovat.
Kolem půl osmé se mám sejít s Jakubem a Kristý pře Velkou síní.

Lucka Cibulová

4. července 2009 v 0:44 | Tija |  Lucka Cibulová
Lucka se po nějaké dobe dá dohromady s netopýrem (takže Sevíkem). Ale nepodaří se jí zabránit, aby se přidal k Voldymu.
Když Voldy padne (poprvé) žije Lucka se svým mužem (netopýrem) a narodí se jim dvě děti - přesněji dvojčata - dcera a syn. Jenže pak se Voldy zase vrátí a Seví bude muset pro něj zase sloužit. Proto se s ním Lucka rozvede. Oba budou nešťastní, ale po několika letech (přesněji třech) ji dojde oznámení, že Seví zemřel a ona bude ještě více nešťastná. Půjde se proběhnout, ale narazí na vlkodlaky, kteří nemají upíry zrovna v lásce a ti ji zabijí.

Tady to taky končí.

Návrat domů

4. července 2009 v 0:38 | Tija |  Návrat domů
Anna se přemístí s otce k nemu domů. Na další den si s ním Promluví a řekne mu pravdu (hezky jsem se téhle situaci vyhnula, nemyslíš Blytonko? :D:D). Rem se ujistí kouzle na zjištění otcovství a bude rád, že má svou dceru zase zpátky a i Dora to vezme vcelku v pohodě. Začne u nich byldet a jsou ako velká šťastná rodinka (s Voldou jako dědulou :D)
Anně se podaří kontaktovat Harryho a říci mu o jeho původu. Děsně se naštve na Rema, bo to jako jedinej věděl. Annu i Harryho zajme jejich dědula a oni mu dají podmínku, buď oni nebo vláda nad světem. Voldík se na naléhání své manželky vzdá moci a hned nato ho chytnou bystrozorové a zavřou na doživotí do vězení.
Všichni budou šťastní až do smrti :D (takže ne moc dlouho :D)

Tak doufám, že to k tomu stačí, ale kdyby byly nejasnosti, tak se zeptejte.

Je čas jít dál

4. července 2009 v 0:29 | Tija |  **Důležité**
Slova ve věty spojuji,
se zmatkem při tom bojuji.
Proto nastal čas jít dál,
opustit povídkový bál.