Návrat domů

4. července 2009 v 0:38 | Tija |  Návrat domů
Anna se přemístí s otce k nemu domů. Na další den si s ním Promluví a řekne mu pravdu (hezky jsem se téhle situaci vyhnula, nemyslíš Blytonko? :D:D). Rem se ujistí kouzle na zjištění otcovství a bude rád, že má svou dceru zase zpátky a i Dora to vezme vcelku v pohodě. Začne u nich byldet a jsou ako velká šťastná rodinka (s Voldou jako dědulou :D)
Anně se podaří kontaktovat Harryho a říci mu o jeho původu. Děsně se naštve na Rema, bo to jako jedinej věděl. Annu i Harryho zajme jejich dědula a oni mu dají podmínku, buď oni nebo vláda nad světem. Voldík se na naléhání své manželky vzdá moci a hned nato ho chytnou bystrozorové a zavřou na doživotí do vězení.
Všichni budou šťastní až do smrti :D (takže ne moc dlouho :D)

Tak doufám, že to k tomu stačí, ale kdyby byly nejasnosti, tak se zeptejte.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blytonka Blytonka | 10. července 2009 v 13:57 | Reagovat

Po troše přemýšlení jsem se rozhodla dodat komentář raději sem než k předchozímu článku. Tak poprvé...tvůj způsob toho, jak ses vyhla ožehavé scéně je vážně originální. Trochu mě to zklamalo...tak fajn, fakt mě to zklamalo, ale chápu tě. 8-O
Občas se mi taky zdá, že mi z Harryho Pottera hrabe, ale spíš se už zaměřuju na kvalitní čtení a jiné světy než na Harryho osobu, a tak to celkem jde.
Já vlastně čtu hrozně ráda všecičko na co přijdu. Je to pro mě spíš odreagování. :D
Takže chápu, nezlobím se a přeju hooooodně zdaru ve skutečném životě.
A kdyby sis někdy jen tak chtěla nevázaně pokecat, klidně zajdi na můj blog. Zrušit ho nechci, nějaké psaní z mé strany momentálně nehrozí a i když se to nezdá, tak jednou za měsíc se tam mrknu, abych zjistila, jestli mi zas někdo další nevyhrožuje, ať přidám kapitolku  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama