Červenec 2011

Stěhování

30. července 2011 v 15:30 | Tija |  **Důležité**
Celou dobu jsem se divila, že si hodně lidí stěžují na nové nastavování blogu. Já na něm nic nedělala, takže mi to bylo jedno. Ale teď jsem chtěla změnit lay a nejde mi to! A vážně nemám nervy se všechno učit znovu. Prozatím jsem uložila jeden z přednastavených layoutů. Ale nelíbí se mi, že ho nemůžu nastavit sama (případně i vytvořit).

Tak jsem se rozhodla, že pomalu přestěhuji všechny své povídky na jinou adresu. A to SEM. Stránky jsou vytvořeny delší dobu (museli jsme je vytvořit do informatiky) a jsou zcela funkční (jen tam ještě není všechno). Snad se mi brzy podaří vše tam nastrkat (a nezbláznit se z HTML editorů).

Prozatím nechám tento blog funkční (a možná se mi podaří naučit se, jak změnit lay), ale později bych ho chtěla zrušit.

Užijte si den.

Tija

To se muselo stát

30. července 2011 v 14:44 | Tija |  Drabbles
Ahojte, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nemám chuť psát. Místo nové kapitoly k mým povídkám jsem začala překládat cizí povídky. Prozatím jde jen o drabble, ale později se chci dopracovat i na delší povídky.

Tuto povídku napsala Katie Sullivan. Povídka v originále se nachází ZDE (je to ta první). Nemám povolení na překlad (nevyznám se v jejích stránkách, jsem ráda, že jsem alespoň zjistila, kdo to napsal).

Tohle drabble má v originále 79 slov a v překladu 74 (takže se to vlastně za drabble považovat nedá, ale autorka to tam zařadila a já nevím, kam jinam by to patřilo).

Přeji krásné počtení :-)

P.S.: Některé věty budou možná krkolomné, ale je to můj první překlad, tak se mnou prosím mějte trpělivost.


Překlady

30. července 2011 v 14:17 | Tija

Drabble